Modeling v Asii

30. dubna 2015 v 17:04
Většina z Vás už ví, že jsem v Tokyu jako modelka. Celkem tu mám strávit 6 týdnů, pokud neztloustnu a nepošlou mě domů dříve :D Ráda bych Vám popsala, jak to chodí ve světě modelingu v Asii, protože ty rozdíly jsou opravdu veliké. Zatímco loni v Kalifornii jsem věděla, co přesně budu fotit a za kolik peněz, tak tady netuším absolutně nic.
Jsem tu zastupována japonskou agenturou, která mě doporučila do několika dalších agentur, takže ve výsledku jsem třeba v šesti agenturách v Tokyu a všechny mi shánějí práci. Abych získala nějakou práci, tak musím chodit na castingy, jen na některé zakázky vybírají pouze podle fotek, ale to se moc nestává. Každý den dostanu seznam castingů s časem a adresou na další den, kam je mou povinností se dostavit. Někdy je casting jen jeden, někdy bývají třeba 4. Ale velkou výhodou je, že všechny castingy jsou až odpoledne :D Takže pokud nemám práci, můžu spát do 12ti :D.
Ten první týden v Tokyu byl pracovně celkem náročný, protože jsem se musela dojít ukázat do všech agentur a do toho bylo několik castingů už na určitou práci. Hned v úterý jsem měla první focení. Jednalo se o účesy a make-up. Atsushi neměl čas mě doprovodit, takže jsem dostala mapu metra a vlaků do ruky a jela jsem. Cesta mi trvala celkem asi hodinu a půl a cestou jsem musela 4x přestupovat! Nejdivnější na tom je, že jsem se neztratila a v pořádku dorazila na místo. Pokud jsem se do teď neztratila v Tokyu, myslím si, že už se nikdy nikde v životě neztratím. Hned po příchodu do salonu jsem dostala svačinu, pití, deku přes nohy a časopis do ruky. Japonci jsou hrozně starostliví a stále se ptají, zda je všechno ok, zda mi něco nechybí apod (slovo ptají je přehnané, páč anglicky klasicky neumí, takže na mě ukazují jako zvířátka). Důležité však je, že se vždycky domluvíme, někdy to sice stojí dost sil, ale vždycky to zvládneme :) Focení trvalo i s přípravami asi 7 hodin a stihla jsem nafotit zhruba 5 paruk a různých stylů líčení. Jejich vkus je naprosto odlišný od toho našeho a když jsem se poprvé viděla v zrcadle, tak jsem se lekla. Naučila jsem se tu jednu podstatnou věc-čím více se nelíbím sama sobě, tím lépe pro ně :D Až uvidíte pár fotek, tak pochopíte. Přikládám na ukázku jednu z nejnormálnějších fotek z tohoto focení.Další focení co mě čekalo bylo tentokrát společné s Aničkou. Šlo o kalendář jedné kadeřnické firmy. Ateliér byl opět na druhé straně Tokya, ale naštěstí nám doprava nedělá už žádné problémy. Klasicky jsme dostaly velkou svačinu, čokolády a dostatek pití. Hned po příchodu do ateliéru nás zaujal zvláštní červený kostým, kterému jsme se od první chvíle smály a vsázely se, která z nás ho vyfasuje. Vyhrála ho Anička a kostým měl symbolizovat jahodu. Já dostala klasicky paruku-tentokrát růžovou a vypadala jsem jako candy girl. Focení probíhalo v pohodě a fotograf dokonce uměl anglicky, takže jsem i věděla, co po mně chce. Japonci jsou hodně přátelští, stále se smějí (to máme společné), snaží se, aby na place byla příjemná atmosféra, takže pouští muziku (což mě vždycky roztancuje a oni se mi pak směji :D). Nezažila jsem tu, že by na mě byl někdo protivný nebo že by se chvátalo a bylo ve stresu. Stále Vás chválí a podporují a to mě tu baví :)
Dočkaly jsme se i první modní přehlídky a opět pro kadeřnickou firmu a já dostala zase paruku. Jsou mi tu ty paruky souzeny a doufám, že se jich brzy zbavím, páč to kouše, je to nepohodlné, leze to všude a už to na sobě nechci :D Přehlídku jsme šly s dalšími čtyřmi japonskými modelkami, které přímo na mole stříhali a my chodily mezi nimi. Byla to hezká akce, všechno rychle ubíhalo, nikdo nezdržoval a opět o nás bylo dobře postaráno. Přikládám pár fotek.

Jinak mě zítra čeká cesta do místní lékarny, což bude jistě výborný zážitek. Do Japonska jsem odlétala s angínou, horečkou a antibiotiky. Po pár dnech jsem tu začala být zdravá, ale bohužel se mi nemoc vrátila, do toho se mi udělal opar a nejspíš zánět spojivek. Je to trošku ironie osudu, že jsem nebyla nemocná asi 3 roky a po 14ti dnech v Japonsku mám snad všechno, co existuje. Snad budu brzy zdravá, abych si to tu mohla užívat na 100% :)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lollipop lollipop | E-mail | Web | 1. května 2015 v 21:13 | Reagovat

Zase krásný čpánek :-). Těším se na další. Jinak hrozně ti to sluší na všech fotkách. Hlavně na tý v tý růžový paruce. Jsi tam hrozně Kawaii :-3 :-D

2 Lollipop Lollipop | E-mail | Web | 1. května 2015 v 21:13 | Reagovat

*článek

3 Karkulka17 Karkulka17 | Web | 3. května 2015 v 17:13 | Reagovat

Hrozně ti to sluší :)

4 Lucka Lucka | 4. května 2015 v 21:03 | Reagovat

Ta fotka stvojí kamárádkou Aničkou.Jen vytisknout a přilepit na zed.Moc krásná fotka.Opravdu.Prostě krásný holky.

5 Ronniepaf Ronniepaf | E-mail | Web | 19. dubna 2017 v 17:07 | Reagovat

small bathroom medicine cabinets  <a href=http://sibutramina.sitiwebs.com/>dove comprare sibutramina</a>  accredited pharmacy technician programs

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama